Zoznam produktov
V zozname sa nenachádzajú žiadne produkty
background

Napájanie zelenej budúcnosti

Spoločnosť SolaX Power, ktorá vznikla v roku 2012, sa z roka na rok rozrastá a stáva sa celosvetovo uznávanou medzinárodnou spoločnosťou s pobočkami v Spojenom kráľovstve, Holandsku, Nemecku, Austrálii, Japonsku a USA. Tento rast odráža zvýšený dopyt po výrobkoch z obnoviteľných zdrojov energie na celom svete. Spoločnosť SolaX Power sa snaží byť aj naďalej na čele revolúcie v oblasti solárnej energie s obrovským nasadením v oblasti výskumu a vývoja, čím zabezpečuje, že jej výrobky zostanú vedúcim riešením na trhu.

Vízia SOLAXu

Víziou spoločnosti SolaX je byť svetovým lídrom vo vývoji, výrobe a distribúcii solárnych invertorov a batérií na skladovanie energie. Sortiment zahŕňa najnovšie inovácie v oblasti solárnych článkov vďaka neustálemu zameraniu na výskum a vývoj a neustálym snahám dosiahnuť hranice toho, čo je možné – cestu, ktorá viedla k vytvoreniu prelomového hybridného invertora a akumulátorového systému.

ZÁVÄZOK VÝSKUMU A VÝVOJA

Výskum a vývoj

Spoločnosť sa zameriava na výskum a vývoj a SolaX Power je hrdá na to, že je spojená s Zhejiang University, jednou z popredných výskumných univerzít v Číne, kde sa nachádzajú jediné národné laboratóriá pre kremíkové materiály v čínskom "Silicon Valley".

NÁJDETE NÁS PO CELOM SVETE

Globálne pôsobenie

Výrobky SolaX sú navrhnuté, testované a vyrábané podľa najvyšších svetových noriem. Naše výrobky získali viac ako 500 certifikátov doma aj v zahraničí. Vyvážajú sa do viac ako 80 krajín a regiónov.

background