Prehľadové školenie komplexných systémov SolaX Hybrid G4 vrátane príslušenstva (batérie, dobíjacia stanica, adapter box)

Harmonogram školenia:

Školenie zvyčajne začína o 10:00 h a trvá približne tri/tri a pol hodiny (s dvomi krátkymi prestávkami).
* Prehľad systémov SolaX Hybrid G4 vrátane príslušenstva (batérie, dobíjacia stanica, adapter box)

* Úvod k práci s platformou Cloud

* Časté chyby pri inštalácii zariadení SolaX

* Diskusia k danej problematike.
Súčasťou školenia nie je praktická ukážka zapojenia a inštalácie meniča! Meniče sú u nás v showroome fyzicky nainštalované a je možné do nich nazrieť a oboznámiť sa s ich prevádzkou.

Cena školenia:
Poplatok za školenie je 20 Eur/osoba. (bez DPH) Počas školenia bude podávaná káva, čaj, minerálka, malé studené jedlo (obložená žemľa/bageta), dezert (koláč alebo zákusok). Písacie potreby (pero, blok, zakladač) a propagačné materiály Vás budú čakať na mieste. Pre každého účastníka máme pripravený aj darček.

Kapacita školenia:
Školenie je určené pre maximálne 10 ľudí, aby sa dosiahol užší kontakt medzi školiteľom a účastníkmi školenia a vytvoril sa tak priestor pre diskusiu a zodpovedanie otázok (týkajúcich sa riešenia problematických situácií z praxe).

Po absolvovaní školenia bude každému účastníkovi zaslaný Certifikát o absolvovaní školenia s jeho menom na mail, takisto aj celá prezentácia, ktorá je obsahom školenia vo formáte PDF (na stiahnutie cez úschovňu).

Školenie sa uskutoční pri minimálnom počte účastníkov päť, v opačnom prípade bude prihláseným záujemcom o školenie ponúknutý náhradný termín.